Uctění památky příslušníka HZS Jihočeského kraje, který zahynul při výkonu služby
HZS JHM předává informaci o uctění památky zesnulého příslušníka Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje ze stanice Týn nad Vltavou, který zahynul při výkonu služby 17. června 2026.
Dne 25. června 2026 budou na všech budovách HZS ČR vyvěšeny černé vlajky, případně budou všechny vlajky staženy na půl žerdi. Dále bude ve stejný den v čase 13:00 hod až 13:01 vyjeta požární technika se zapnutým světelným zařízením (bez zvukového signálu) před všemi hasičskými stanicemi HZS ČR a osádky nastoupí v zásahovém stejnokroji a minutou ticha uctí památku zesnulého hasiče.














