přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Odečty plynoměrů - V pátek 16. dubna proběhne v Telnici mezi 9–16 h odečet stavu plynoměrů. V Nádražní čtvrti budou odečty probíhat ve čtvrtek 22. dubna v době 12-15 h. Odečítač plynu prosí o zpřístupnění plynoměrů. V případě nedostupnosti lze stav dohlásit na tel. 728 248 577, nejlépe formou SMS nebo na mail odectyplynu@gmail.com, případně zanechat viditelně lístek s výrobním číslem plynoměru a odečtem. Vzhledem k situaci s koronavirem je snaha maximálně zamezit kontaktu odečítače se zákazníkem, proto odečítač na zákazníka nezvoní. Plynoměry dostupné se standartní plynařskou kličku si odečítač plynu otevře sám, jedná se o vlastní zámky a zamčené předzahrádky.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 13. dubna v 9:00  hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová káčata,husokačeny Mulard, housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. dubna od 8 do 10 hodin v oblasti: U Mlýna, U Rybníka včetně čov a po č.p. 474, V Dědině, Růžová od ul. U Rybníka po č.p. 317 a 409, Nová, Masarykovo nám. č.p. 77 a 8, Draha č.p. 303, 304, 462 a od 12 do 14 hodin bude vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. Děkujeme za pochopení    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podrobné informace o provozu ZŠ a MŠ Telnice od 12. dubna 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podrobné informace o provozu ZŠ a MŠ Telnice od 12. dubna 2021

ZÁKLADNÍ ŠKOLA TELNICE

Vážení rodiče, 

od 12. dubn 2021 se otevírá Základní škola Telnice pro 1. – 5. třídu při dodržování opatření stanových orgány státní správy. Naším prvořadým cílem je otevřít základní školu pro žáky a umožnit jim účast na vzdělávání i výuce, kterou jsme mohli vykonávat pouze distančně. Přítomnost žáků ve škole je největším pozitivem, které nyní vnímáme a těšíme se, že s nimi budeme moci pracovat. Rozumíme, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Přesto vás prosíme o spolupráci a žádáme, abyste případné výhrady a nesouhlasná stanoviska řešili s orgány státní správy, která opatření vydala.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy

Podrobné informace zde.

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA TELNICE

Vážení rodiče,

od 12. dubna 2021 se otevírá Mateřská škola Telnice zatím pouze pro děti, které u nás plní poslední rok povinné předškolní docházky. Dále vláda umožnila přítomnost v MŠ dětem zaměstnanců vybraných profesí (zdravotničtí pracovníci, pedagogičtí pracovníci atd.) po doložení dokladu od zaměstnavatele. Vzdělávání v mateřské škole je povoleno při dodržování opatření stanových státními orgány. Přítomnost dětí ve školce je největším pozitivem, které nyní vnímáme a těšíme se, že s nimi budeme moci pracovat. Prozatím alespoň s některými z nich. Tato přítomnost, která je možná podle předem daných podmínek, je pro nás cennější než omezení, které musí děti, žáci i zaměstnanci školy respektovat. Rozumím, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Rozumíme, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Přesto vás prosíme o spolupráci a žádáme, abyste případné výhrady a nesouhlasná stanoviska řešili s orgány státní správy, která opatření vydala.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Veronika Slezáková
vedoucí učitelka MŠ Telnice

Podrobné informace zde.

 

Počet zobrazení: 165

Doporučujeme