přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Omluva za nedodané respirátory - Tímto se omlouváme místním seniorům, kteří dnes měli obdržet do schránek respirátory. Dodavatel však nedodal dostatečné množství kusů. Nový termín roznášky bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 3. března  v 9:00  hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Roznáška brožurek pro rodiče telnických dětí ve věku 6 - 15 let >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Roznáška brožurek pro rodiče telnických dětí ve věku 6 - 15 let

Dnes v Telnici probíhá roznáška brožurky pro rodiče dětí 6-15 let s názvem Průvodce po sociálních sítích. Díky současné situaci stráví naše děti spoustu času v prostředí, které nemusí být vždycky jen přátelské... a je dobré, když se o tom rodiče dozvědí raději dříve než později...
 
Děkujeme iniciativě Zvolsi.info (https://zvolsi.info/), která nám božurku k tomuto účelu poskytla bezplatně. Pokud by brožurku chtěli i další telničtí rodiče, rádi jim ji poskytneme (OÚ Telnice - tel.: 544 224 410).
 

Počet zobrazení: 109

Doporučujeme