přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Omluva za nedodané respirátory - Tímto se omlouváme místním seniorům, kteří dnes měli obdržet do schránek respirátory. Dodavatel však nedodal dostatečné množství kusů. Nový termín roznášky bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 3. března  v 9:00  hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Dětský tábor Draci z Tennessee - 17. - 24. července 2021 (Hutník) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Dětský tábor Draci z Tennessee - 17. - 24. července 2021 (Hutník)

Dětský tábor Draci z Tennessee

KŘÍŽEM KRÁŽEM LOUPEŽNICKOU CESTOU

Děcka, konečně už je to opět tady! Super léto v nádherném okolí Strážnice! Sedmidenní pobyt na čerstvém vzduchu. Připravili jsme pro vás skvělý letní tábor s různými hrami a soutěžemi, táboráky s doprovodem kytary, výlety, koupání 5 minut cesty od RS Hutník v nádrži Lučina a spoustu dalších aktivit. Oblíbené rekreační středisko Hutník leží za obcí Radějov v okr. Hodonín na úpatí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Děti budou ubytované ve 4-lůžkových chatkách a mají se na co těšit…!

Termín: 17. - 24. července 2021

Cena: 2 900 korun / dítě

Vaše přihlášky přijímáme do 25. června 2021

Kontaktní spojení a bližší informace: e-mail: netolicka.o@seznam.cz telefon: 777 469 518

 

Počet zobrazení: 77

Doporučujeme