přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V Dědině 69 byla otevřena telnická pobočka ZÁSILKOVNY >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V Dědině 69 byla otevřena telnická pobočka ZÁSILKOVNY

Koncem roku 2020 byla v Telnici otevřena nová provozovna společnosti Zásilkovna, která přináší místním občanům nové možnosti doručování i odesílání zásilek. Otevírací doba je v průběhu koronavirových opatření stanovena ve dnech Po-Pá na 14-18 hod., nicméně ve chvíli, kdy dojde ke znovuotevření restauračních zařízení, bude provoz rozšířen a otevírací doba pro veřejnost upravena. Platba zásilek je možná jak v hotovosti, tak i platební kartou.

Zásilkovna se nachází v prostorách Klubu osamělých mužů na adrese V Dědině 69, Telnici, kde si lidé mohou vyzvednout své zásilky a současně také další odeslat. Způsob odesílání zásilek je popsán na internetové adrese https://www.zasilkovna.cz/ .

Na vaši návštěvu se těší Kristýna Hanušová.

 

Počet zobrazení: 226

Doporučujeme