přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V telnické základní a mateřské škole se virus COVID-19 aktuálně nevyskutuje >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V telnické základní a mateřské škole se virus COVID-19 aktuálně nevyskutuje

Vážení rodiče,

na základě opakovaných dotazů na výskyt onemocnění COVID-19 u žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ Telnice sdělujeme, že u jedinců s podezřením se nákaza nepotvrdila. Během podezření na nákazu nebyli dotyční přítomni v budovách ZŠ a MŠ Telnice, protože zůstali v karanténě. Proto není důvod k žádným mimořádným opatřením.

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy ZŠ a MŠ Telnice

 

Počet zobrazení: 217

Doporučujeme