přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Roznáška tiskovin pro telnické seniory 70+ >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Roznáška tiskovin pro telnické seniory 70+

Hlavní vánoční svátky jsou sice již za námi, přesto ještě ve vánočním období dnes roznášeli místní dobrovolníci telnickým seniorům (70+) tašku s křížovkami, sudoku, osmisměrkami či časopisem Krásným domov. Blíží se horší počasí, navíc panuje pátý stupeň v dlouhotrvajícím nouzovém stavu - věříme tedy, že tato zásilka naše seniory potěší.

Děkujeme všem sedmi ochotným dobrovolníkům za pomoc, dodavatelům tiskovin, kteří tuto zásilku věnovali obci zcela zdarma (společnosti Alfasoft a Deco Media), a také manželům Hebelkovým a Diváckým, kteří se postarali do dopravu materiálu z Prahy do Telnice.

Všem seniorům přejeme krásně prožité vánoční období.

   

Počet zobrazení: 186

Doporučujeme