přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu

Zastupitelstvo obce Telnice se rozhodlo podpořit významné místní organizace a také restaurace, které jsou se svým provozem v nájemních prostorách. Dlouho trvající nouzový stav, omezení provozu, uzavření prostor, nemožnost setkávání, zvýšené investice do ochranných pomůcek atd., tato a nejen ta opatření způsobují nepříjemné komplikace. Zastupitelé proto většinou hlasů rozhodli o poskytnutí těchto mimořádných finančních darů:

TJ Sokol Telnice - 100 000 Kč,
Římskokatolická farnost Telnice - 65 000 Kč,
Orel jednota Telnice - 52 500 Kč,
Restaurace Orlovna - 16 466,14 Kč,
Restaurace U Laštůvků - 15 000 Kč,
Restaurace U Seňora - 15 000 Kč.

V případě restaurací navíc obec oslovila pronajímatele ve věci odpuštění jednoměsíčního nájmu těmto restauračním provozům.

Věříme, že tato podpora pomůže překonat složité období jak místním organizacím i restauracím, jejichž příjmy se v současné době zásadně snížily. 

 

Počet zobrazení: 233

Doporučujeme