přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Návštěva v Srdíčku - 14. prosince 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Návštěva v Srdíčku - 14. prosince 2020

Nastal čas adventní, doba, kdy členky sociální komise s radostí každoročně připravovaly setkání se seniory v Telnici. Letos nám toto nebylo z důvodu pandemie dopřáno. Chtěly bychom alespoň touto cestou popřát všem telnickým seniorům krásný čas Vánoc a do nového roku hlavně hodně zdraví, lásky a pohody. Věřme, že v příštím roce se opět spolu pobavíme, zazpíváme si a přiťukneme skleničkou. 🙂

V domově Srdíčko v Brně jsem navštívila paní Milušku Konečnou, které jsem za sociální komisi v Telnici popřála krásné svátky a předala ji vánoční dárek, který ji udělal radost. Společně jsme vzpomínaly na loňské setkání na Orlovně. Na oplátku poslala své opatrovnici vlastoručně vyrobený košík, který se ji povedl. Posuďte sami 🙂. Paní Miluška nechává všechny přátele z Telnice srdečně pozdravovat. 

Lenka Sobotková, předsedkyně sociální komise


 

 

 

 
Počet zobrazení: 167

Doporučujeme