přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnické rodiny pátrají po telnických keškách >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnické rodiny pátrají po telnických keškách

Od 14. do 31. prosince 2020 se mohou telnické rodiny i místní jednotlivci zúčastnit zajímavé akce (hry) s názvem: Telnické rodiny pátrají po telnických keškách. Tato akce je má přimět k návštěvě přírody, k poznání vlastního okolí i své vesnice, a dokonce jim i rozpohybovat mozkové závity. Podmínkou je pouze chytrý a dostatečně nabitý mobilní telefon, který nemusí být připojený nutně online na internet – je třeba mít k dispozici mapu (navigaci GPS), nainstalovanou čtečku QR kódů. Zbytek už je jen na fantazii, chuti a odhodlání účastníků.

Doporučujeme vytáhnout s sebou babičku i dědu, máte-li doma zvířátko, určitě i ono se rádo proběhne na čerstvém vzduchu.

Bližší informace o této zajímavé akci obdržíte do svých schránek během dnešního dne. Prosím, nepředávejte ji dál někomu cizímu. Je určena opravdu jen místním obyvatelům pro jejich radost, rozvoj fyzického i duševního zdraví, pro pohodu naší vesnice. Je dílem dvou mladých a nadšených telnických manželů, kterým srdečně děkujeme za skvělou spolupráci.

Tak tedy krásný zbytek Adventu a užijte si Vánoce nejen doma u stromečku, ale i na čerstvém vzduchu…

P.S.: pokud byste dopis s těmito informacemi do večera (14. prosince 2020) ve své schránce nenašli, můžete se pro něj zastavit na telnické poště.

 

Počet zobrazení: 215

Doporučujeme