přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pohřební služba Vincenc Nohel ukončila k 31. prosinci 2020 svou činnost >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pohřební služba Vincenc Nohel ukončila k 31. prosinci 2020 svou činnost

Pohřební služba Vincenc Nohel ukončila k 31. prosinci 2020 svou činnost a děkuje všem za 25 let spolupráce. Obec Telnice děkuje panu Vincenci Nohelovi a jeho rodině za vynikající spolupráci a také za podporu, kterou věnoval kulturnímu a společenskému životu naší vesnice.

V současné době můžete ve věci pohřebních služeb kontaktovat např. rajhradskou pohřební službu CONCORDIA – tel.: 602 737 718.

 

Počet zobrazení: 224

Doporučujeme