přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Vánoční Telnický zpravodaj spolu s kalendářem naleznete ve svých schránkách v pátek 18. prosince 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vánoční Telnický zpravodaj spolu s kalendářem naleznete ve svých schránkách v pátek 18. prosince 2020

Vánoční Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 18. prosince 2020. Tentokrát se bude v hlavním tématu věnovat neopakovatelné návštěvě Legiovlaku a související historii naší obce. Čeká vás řada zajímavých informací o životě naší obce v podzimním období letošního roku, vzpomínka na telnického rodáka prof. Čermáka. Připomeneme si 70. výročí telnického obecního rozhlasu, ale také třeba zápisky P. Františka Hrubého o bitvě tří císařů, tak, jak je poskytla telnická rodačka Marta Korábová. Chybět nebudou ani zajímavé rozhovory z házenkářského prostředí, o jednom moravském generálovi, o koronovirovém testování a spousta dalších zajímavostí. Součástí zpravodaje bude také kalendář svozu komunálního odpadu na příští rok.

Spolu se zpravodajem budeme roznášet i obecní stolní kalendáře, které letos obdrží telnické domácnosti od obce vánočním darem. Pokud bude vydán nový jízdní řád, přiložíme ho ke zpravodaji také.

Máte se jistě na co těšit... smiley

 

Počet zobrazení: 115

Doporučujeme