přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Knihovna uzavřena - Upozorňujeme čtenáře, že v  souladu s nařízením vlády je knihovna v Telnici uzavřena. Děkujeme za pochopení.       Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Starosta obce je covid-19 pozitivní (potvrzeno 14.10.2020) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Starosta obce je covid-19 pozitivní (potvrzeno 14.10.2020)

Milí sousedé,
 
nacházíme se nyní v nelehké době, která s sebou opět přináší řadu otázek o naší budoucnosti. Naše země bojuje s pandemií, ze všech stran rezonují hlasy různých (i rádoby) odborníků a počty nemocných stoupají. U nás v Telnici se nyní nachází několik pozitivně testovaných lidí na covid-19, kteří se nacházejí v izolaci, mezi nimi i já sám. Kolik je však mezi námi všech nemocných koronavirem, nikdo netuší (ne zdaleka všichni to o sobě vědí, ne všichni se nechají testovat).
 
Naprostá většina nemocných však zažívá mírný průběh této nemoci. To potkalo i mne, takže vás v této chvíli mohu pozdravit a popřát vám všem zdravým i nemocným klidné a bezproblémové dny. To vše s důvěrou, že již brzy přijdou časy, kdy naprostá většina z nás tyto chvíle budeme mít s úspěchem překonané za sebou.
Co je jistě pro nás všechny velmi důležité, abychom neztráceli pozitivní přístup ke svému životu. Na bolesti i strádání jsme všichni zvyklí a všichni dobře víme, že se nám nejlépe překonávají s úsměvem.
 
Nenastal rozhodně čas na to, abychom podléhali obavám a strachu o svou budoucnost – není to opravdu nutné! Naše příští časy závisí na tom, jakým způsobem tuto koronavirovou dobu zvládneme. Jak ji zvládneme každý sám se sebou.
 
Držte se! Zvládneme to!

František Kroutil, starosta obce Telnice
 
P.S.1: mimořádné úřední hodiny OÚ Telnice zůstávají v platnosti, telnická pošta funguje dále podle původního rozvrhu.
P.S.2: jako osobě veřejné mi přijde zodpovědné vás o tomto onemocnění informovat.
 

Počet zobrazení: 289

Doporučujeme