přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Knihovna uzavřena - Upozorňujeme čtenáře, že v  souladu s nařízením vlády je knihovna v Telnici uzavřena. Děkujeme za pochopení.       Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Provoz základní školy a školní jídelny od 14. 10. do 1. 11. 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Provoz základní školy a školní jídelny od 14. 10. do 1. 11. 2020

Vážení rodiče,

na základě současné epidemiologické situace a vydaných opatřeních jsme upravili provoz základní školy následujícím způsobem:

  • Úřední hodiny, po – pá: 8.00 – 12.00 hod. V odpoledních hodinách po domluvě na tel.: 602 500 749.
  • Ošetřovné – škola nevydává potvrzení. Postup naleznete zde.
  • Obědy -  na základě informací MŠMT Čj.MSMT-39443/2020-2 školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny. Máte-li zájem, aby vaše dítě odebíralo obědy ze školní jídelny v týdnu od 19. do 23. 10. (kromě 22. 10., kdy se bude vařit z důvodu vypnutí elektrického proudu pouze pro mateřskou školu), nahlaste se emailem na gastro@zstelnice.cz nebo objednejte stravu přímo v jídelním systému do 15. 10. do 12.00 hod.

Výdej obědů (od 12.30 hod.) bude probíhat pouze osobně ve školní jídelně. Z hygienických důvodů nejsme schopni zrealizovat odběr do vlastních jídlonosičů. Na základě zjištěného zájmu, zveřejníme v pátek 16. 10. rozvrh výdeje obědů podle kterého budou žáci vstupovat do školní jídelny.

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy

 

Počet zobrazení: 211

Doporučujeme