přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Knihovna uzavřena - Upozorňujeme čtenáře, že v  souladu s nařízením vlády je knihovna v Telnici uzavřena. Děkujeme za pochopení.       Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnická sportovní hala po půl roce ožila házenou! >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnická sportovní hala po půl roce ožila házenou!

Téměř ihned po skončení montáže sportovní haly vyběhli v sobotu večer (19. září 2020) na hrací plochu dorostenci Sokola Telnice k utkání 1. kola s Tatranem Bohunice. Že jim bude domácí prostředí svědčit ukázalo nastřílených 52 branek v síti soupeře. V neděli odpoledne pak vyzkoušeli halu i mladší a starší žáci, kteří stejně jako jejich starší kamarádi v sobotu, nedali soupeři z brněnských Bohunic šanci a přesvědčivě zvítězili. Vrcholem prvního házenkářského víkendu v letošní „halové“ sezoně byl pak šlágr II. ligy mužů mezi nejúspěšnějšími týmy posledních let – domácím Sokolem Telnice a aspirantem na postup Tatranem Bohunice. Posílení hosté prokázali větší zkušenost i herní kvalitu a velmi slušně zaplněnému hledišti tak neudělal radost výsledek 24:31.

Jsme rádi, že chodíte na házenou a držíte nám palce i v této nelehké době! Zároveň bychom chtěli poděkovat za disciplinovanost při dodržování stanovených omezení, která nejsou nikomu z nás příjemná. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací.

Děkují vaši házenkáři Sokola Telnice

 

Počet zobrazení: 166

Doporučujeme