přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Knihovna uzavřena - Upozorňujeme čtenáře, že v  souladu s nařízením vlády je knihovna v Telnici uzavřena. Děkujeme za pochopení.       Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: HOLIDAY CUP 2020 Zlín a telničtí minižáci - 22. srpna 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: HOLIDAY CUP 2020 Zlín a telničtí minižáci - 22. srpna 2020

Turnaj HOLIDAY CUP ve Zlíně měl posloužit jako první přípravný turnaj v nové sezóně a zároveň jako vyvrcholení našeho soustředění. Svoji roli splnil, i když jeho původní verze byla mnohem lákavější. Vadu na kráse 20. ročníku bohužel ubral řádící koronavirus, kvůli kterému odřekli účast mnozí atraktivní (i zahraniční) soupeři. Turnaj tak nakonec proběhl v sobotu 22. srpna 2020 v naprosto očesané podobě. Namísto dvoudenního se stihnul odehrát téměř během dopoledne, namísto spousty neznámých soupeřů jsme se utkali pouze se třemi týmy Zlína a Horky nad Moravou. Šanci odehrát turnaj dostali všichni, kdo absolvovali letní soustředění. Mohli jsme tak přihlásit dvě družstva starších minižáků.

Poslední úpravou před začátkem bylo, že se turnaj odehrál bez počítání skóre a bez vyhlašování pořadí. Pokud by ke změně nedošlo, umístila by se naše dvě družstva na prvních dvou příčkách. Medaili si tak nakonec mohli odvézt všichni. Navíc sladkou odměnu v podobě dvou dortů.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nám přijeli fandit a společně s námi přežili ten den panující tropické počasí.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout na stránkách miniházené: www.hazenatelnicemini.wbs.cz/fotogalerie.html

Martin Žák, oddíl házené TJ Sokol Telnice

 

Počet zobrazení: 123

Doporučujeme