přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Zahájení školního roku 2020/2021 - 1. září 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Zahájení školního roku 2020/2021 - 1. září 2020

V úterý 1. září 2020 nám nastávající školní rok doslova smil kapkami deště letní prázdniny. Kvůli deštivému počasí se zahájení školního roku odehrávalo v budově školy. Ředitel základní školy Mgr. Petr Gabrhel, starosta obce František Kroutil, místostarosta obce Jan Dudák společně s učiteli přivítali žáky jednotlivých ročníků přímo v jejich třídách. Prvňáčkům a jejich rodičům ředitel školy sdělil organizační informace, vedením obce byly dětem předány praktické dárky a Telnické zpěvníky. Také paní učitelky z Mateřské školy poslaly dětem pozdrav v podobě knížky s věnováním. Žáci vyšších ročníků dostali, mimo slovního povzbuzení od pana starosty, pravítko s hlavolamem, které doufejme rádi využijí.

Průzkumem mínění dětí jednotlivých tříd se ukázalo, že jejich myšlenka je, dá se říct, jednotná. Do školy se drtivá většina po prázdninách těšila. Proto věřme, že započatý školní rok bude probíhat běžně a v poklidu k prospěchu všech.

Ivana Mifková


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 135

Doporučujeme