přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Seminář pro trenéry a rodiče II - KOMUNIKACE S TÝMEM - 8. listopadu 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Seminář pro trenéry a rodiče II - KOMUNIKACE S TÝMEM - 8. listopadu 2020

Obec Telnice a oddíl házené Sokol Telnice

pořádají

Seminář pro trenéry a rodiče II.

KOMUNIKACE S TÝMEM

8. listopadu 2020, 13.00 až 19.00 hodin,

sokolovna Telnice Brněnská 244, Telnice u Brna

Michal Šafář

Základy sportovní psychologie, mentální trénink, leadership a práce s talentem

Jana Harvanová

Psychika sportovců u dětí, dorostu a dospělých, komunikace a vztah trenér – sportovec – rodič

Práce s týmem.

Jak poskládat úspěšný tým?

Michal Ježdík

Budování efektivních týmů

Lubomír Veřmířovský

Jak buduji úspěšný tým

cena: 350 kč

PřIhlášky posílejte na adresu: DUFKA.T@SEZNAM.CZ

kapacita semináře je omezená

 

 

Michal Šafář                                                                                                                                            

je děkanem Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci a od roku 2011 předsedou Asociace psychologů sportu ČR. V praxi spolupracuje s řadou českých sportovců, především z oblasti tenisu, cyklistiky, lyžování, házené a fotbalu. V letech 2009 - 2015 spolupracoval s Petrou Kvitovou a aktuálně se stará o pohodu např. reprezentačního týmu plavců či ženské házenkářské reprezentace.

Michal Šafář očima Simony Kubové: „Myslím, že Michal Šafář je tady naprosto nepostradatelný. A příští rok na olympiádě to bude ještě mnohem těžší, protože tlak na nás bude zvenčí a budeme si ho vyvíjet i sami na sebe. Doufám, že s námi v Tokiu psycholog bude v týmu. Michal je pro mě před startem důležitější než trenér. Trenéra znám dvacet let a poznám na něm, když cokoliv není úplně v pohodě. Michal s námi umí pracovat a je to lepší. Nejen pro mě, myslím, že u něj byli asi všichni plavci. Před startem mi říkal, že jsem šikovná, že mi to jde, že mám natrénováno, že jsem odolnější, než jsem bývala, a že to zvládnu.“

Jana Harvanová       

je odborným asistentem na Fakultě tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde přednáší psycholigii.psychologii.

V rámci poradenské praxe se specializuje na individuální poradenství, na psychologickou přípravu sportovců, práci s trenéry a poradenství sportujícím dětem a jejich rodičům. Je členem Asociace psychologů sportu ČR a České asociace transakční analýzy.

Michal Ježdík

Patří k největším postavám naší basketbalové historie. Je bývalým ligovým hráčem a střelcem reprezentace. Za svoji trenérskou dráhu vedl několik ligových týmů a basketbalovou reprezentaci ČR. Byl členem trenérského týmu vítěze NBA Detroit Pistons v rámci Summer League, člen stáže v Unicaja Malaga a dalších. Nasbíral obrovské znalosti a nyní přednáší na téma coachingu a vytváření efektivních týmů. Je autorem a prezentujícím na International Coaches Clinic. Dále mimo jiné působí také jako sportovní ředitel ČBF, člen výkonného výboru ČOV a tajemník České trenérské akademie.

Budování efektivních týmů

Potenciální úspěch leží v rukou Vašich lídrů a efektivní tým Vám zajistí lepší budoucnost. Není to ale jen o kombinaci skupiny lidí se správnými dovednostmi.                                                                                    

 Předám Vám své osobní zkušenosti a poznatky ze setkání s úspěšnými lídry sportovních týmů. Ty v zásadě fungují všude stejně. Všichni chceme posilovat smysl pro týmovou práci a hledáme individualitu, která nám rozhodne utkání, inspiruje a motivuje ostatní k maximálním možným výkonům. Věřím, že postřehy Vám mohou pomoci položit základy pro vysoce úspěšný tým, který dokáže komunikovat, spolupracovat a inovovat v atmosféře vzájemné důvěry a respektu.

Lubomír Veřmířovský

začínal s házenou v Kopřivnici, odkud v dorostenecké kategorii odešel do Karviné. Z Karviné už následovala cesta do zahraničí, kde deset let působil ve Španělsku (Malaga, Naturhouse La Rioja, SD Teucro, Globalcaja Ciudad Encantada, ARS Palma del Rio) a čtyři roky v Německu (Sinzheim, Willstat Schuterwald, HSG Romerwall). V roce 2016 se vrátil do Karviné a po začátku studií trenérských licencí se definitivně vrátil do rodné Kopřivnice, kde aktuálně působí jako trenér extraligového týmu a předseda oddílu. Pod jeho křídly se kopřivnická házená opět vrací na výsluní a mezi českou házenkářskou elitu.

   

Počet zobrazení: 58

Doporučujeme