přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Veterán Bus Kříž - 22. srpna 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Veterán Bus Kříž - 22. srpna 2020

Třetí ročník akce Veterán Bus Kříž se odehrál v sobotu 22. srpna 2020 za téměř dokonalého počasí. Díky dobrému zvuku této akce z minulých let se letos přišly podívat na naše veterány stovky lidí. Po dopolední prohlídce a chutnému obědu v Restauraci U Seňora jsme vyrazili devíti veteránskými autobusy doprovázenými historickými osobními vozy na prohlídku zámku ve Slavkově, kde si lidé mohli projít zámecký park nebo zámek samotný. Mnoho lidí využilo krásného počasí k pořízení pamětních fotografií.

Po návratu na sokolovnu pokračoval program volnou zábavou, děti si mohly zaskákat na skákacím hradě a od 18 do 20 hodin užít zábavné dětské hudební show, kterou si pro ně připravili Hamrla Boys. Tato kapela se pak postarala o zábavu i dospělým, pro které hrála až do pozdních večerních hodin na tanečním parketu v areálu Sokola.

Děkujeme všem, kteří si přišli prohlédnout naše veterány: staré autobusy, nákladní vozy i nablýskaná osobní auta a motorky. Věříme, že se přehlídka všem líbila a že si užili i doprovodný program. Děkujeme za spolupráci Restauraci U Seňora, telnickým hasičům a obci Telnice. Těšíme se zase na další ročník v závěru příštího léta.

Rodina Křížova


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 185

Doporučujeme