přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Knihovna uzavřena - Upozorňujeme čtenáře, že v  souladu s nařízením vlády je knihovna v Telnici uzavřena. Děkujeme za pochopení.       Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Počítačový kurz pro seniory od 6. listopadu do 11. prosince 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Počítačový kurz pro seniory od 6. listopadu do 11. prosince 2020

Spokojený senior – KLAS z.s., Klub aktivních seniorů Telnice a Obec Telnice

vás srdečně zvou na

POČÍTAČOVÝ KURZ PRO SENIORY

Kurz je učen všem telnickým seniorům (ve věku 60+), kteří se chtějí seznámit s počítačem (internetem), naučit se či vylepšit si své
dosavadní dovednosti. Kurz bude probíhat ve dvou skupinách po šesti seniorech, je tedy prostor pro osobní přístup k jednotlivým dotazům či nejasnostem, nemusíte se bát na cokoliv zeptat.

Kurz začíná 6. listopadu a bude se konat každý pátek až do 11. prosince 2020 v zasedací místnosti OÚ Telnice. Veškerá počítačová technika bude na místě připravena. První skupina se bude scházet v čase 9:00-11:00 hod., druhá skupina pak v době 12:00-14:00 hod.

Kurz je pro telnické seniory bezplatný a byl finančně podpořen z rozpočtu Jihomoravského kraje a obce Telnice.
Nabídka je platná do vyčerpání nabízené kapacity.

Zájemci se mohou hlásit u paní Marie Fialové (tel.:777 068 788). Těšíme se na vás.

Aktivity projektu Spokojený senior, aktivní senior 21. století jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.

 

Počet zobrazení: 154

Doporučujeme