přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Letní dětský tábor Draci z Tennessee - 19. - 25. července 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Letní dětský tábor Draci z Tennessee - 19. - 25. července 2020

10. ročník Letního dětského tábora Draci z Tennessee se odehrával od 19. července do 25. července 2020 asi 8 km od Strážnice v rekreačním středisku Hutník. Samotné ubytovací středisko se nachází v zalesněné oblasti Tvarožná Lhota/Lučina v blízkém sousedství s rybníkem Lučina. Atmosféra panovala ve sportovním duchu, program byl bohatý, ceny se do poslední rozdaly. Oslavili jsme s dětmi 10 let vzniku našeho tábora přípitkem dětského šampusu u táboráku. Letos jsme také s dětmi navštívili rozhlednu Šumárník a pirátskou plavbu na Jezu Hodonín. Naši vedoucí dělali pro děti i nemožné, aby měly na co vzpomínat, i když to nebylo vždy vůbec jednoduché.

Můžeme říci, že se letošní rok se perfektně vydařil, i když to kvůli Covid - 19 vůbec nevypadalo, že nějaký tábor bude, děti se bavily každý den. Na konci tábora pro všechny rodiče čekalo menší překvapení, které si připravily děti s pomocí vedoucích jako poděkování.

Téma tábora pro příští rok: Policejní akademie
Termín: 17. července – 23. července 2021 - RS Hutník

Těšíme se na vás v příštím roce.

Team Draci z Tennessee


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 144

Doporučujeme