přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 22. září v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Pohádková prohlídka - Škola čar a kouzel - 30. srpna 2020 (Slavkov u Brna) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Pohádková prohlídka - Škola čar a kouzel - 30. srpna 2020 (Slavkov u Brna)

Zámek Slavkov – Austerlitz

srdečně zve v neděli 30. srpna 2020 na

  Š k o l a   č a r    a   k o u z e l

(hraná prohlídka nejen pro rodiny s dětmi)

Tato netradiční kostýmovaná prohlídka zámku zavede nejen malé návštěvníky do části prohlídkové trasy Historické sály a částečně do podzemí. Během necelé hodiny si vyzkoušíte, jaké je to být čarodějnickými učni a zažijete i malé dobrodružství. Začátky prohlídek jsou v 13:30, 14:30 a 15:30 hod. Z důvodu omezené kapacity je třeba vstupenky zakoupit on-line na adrese „vstupenky.zamek-slavkov.cz“ (zobrazí se po rozkliknutí záložky „Prohlídky“ a vybrání příslušného data) nebo je možno rezervovat na tel. 544 227 548 a vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem na pokladně zámku. Kostýmy dětí jsou vítány, nejsou však podmínkou.

Těšíme se na Vás!

 

Počet zobrazení: 81

Doporučujeme