přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Židle pro Brno - do 30. září 2020 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Židle pro Brno - do 30. září 2020 (Brno)

Město Brno

srdečně zve na výstavu

Židle pro Brno,

která se koná na Moravské náměstí a v parku Lužánky do 30. září 2020.

Mobiliář ve veřejném prostoru je světový fenomén, který ovládl leckteré metropole, například Stockholm, Curych, Kodaň, New York a u nás i Prahu. A díky TIC BRNO a jeho projektu Židle pro Brno takto ožívá i moravská metropole!

Mobilní lavičky, židle a stolky slouží ke zlepšování veřejného prostranství. Velmi snadno oživují místa, kterými se dříve jen procházelo, a díky své mobilitě jsou opravdu multifunkční, nabízí prostor pro posezení větší skupiny lidí, oběd venku nebo pro práci.

JAK TO VZNIKLO?

TIC BRNO má za sebou projekt Čekárna Brno dolní nádraží, který zpříjemňoval čekání na spoje během velké vlakové výluky. Mobiliář z čekárny, dřevěné stolky a židle, nyní získává novou funkci a potkávat ho můžete v centru města.

KDE?

Vytipováno je hned několik brněnských míst. Pohodlně se posadit lze například na Moravském náměstí nebo v Lužánkách. A tím výčet míst zdaleka nekončí, další budou přibývat postupně a organizátoři jsou nakloněni novým místům i partnerstvím. Právě na spolupráci je celý projekt založen. Nevyžaduje žádnou další investici, jen domluvu se třetími stranami na správě mobiliáře v dané lokalitě.

 

 

Počet zobrazení: 94

Doporučujeme