přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 22. září v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Světová soutěž ohňostrojů s festivalem zábavy v Brně 20.–23. srpena 2020 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Světová soutěž ohňostrojů s festivalem zábavy v Brně 20.–23. srpena 2020 (Brno)

Světová soutěž ohňostrojů s festivalem zábavy v Brně.

20.–23. srpen 2020

IGNIS BRUNENSIS chystá program v centru Brna na závěr srpna. Ročník 2020 bez soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě.

Letošní rok je ve všech oblastech a na všech místech světa poznamenán koronavirovou pandemií. Bohužel se aktuální nastavená opatření a situace nejen na jihu Evropy odrazila i do letošního 23. ročníku mezinárodní ohňostrojné přehlídky IGNIS BRUNENSIS. „Původně plánovaný termín a program pro období od 29. května do 21. června jsme nuceni částečně zrušit, ale hledáme možnosti pro uspořádání alespoň několika dílčích akcí,“ uvedl za hlavního producenta Jiří Morávek, generální ředitel pořádající společnosti SNIP & CO. „Vzhledem k obrovské návštěvnosti zejména soutěžní části festivalu a nemožnosti limitovat volně přístupné výhledové plochy, není v aktuálních podmínkách reálná jakákoliv produkce na Brněnské přehradě. Dalším faktem je, že například mnoho ohňostrojného materiálu se vyrábí v Itálii a Španělsku. A do Česka nyní ani nejsme schopni dopravit zahraniční ohňostrojné specialisty,“ doplnil k letošním komplikacím Jiří Morávek. V tuto chvíli probíhají na mezinárodní úrovni jednání s ohňostrůjci s cílem letošní sestavu zahraničních týmů přesunout na rok 2021.

O populární festival IGNIS BRUNENSIS obyvatelé Brna a jižní Moravy i turisté ale úplně nepřijdou. Produkční tým připravuje ve spolupráci s městem Brnem, Jihomoravským krajem a dalšími partnery upravený čtyřdenní program do centra Brna na druhou polovinu srpna. Předběžný termín, pokud to aktuální situace dovolí, je od čtvrtka 20. srpna do neděle 23. srpna 2020. V přípravě je i ohňostroj nad hradem Špilberk. „Pracujeme na ohňostrojném projektu, kterým poděkuje produkční tým s partnery nejen lidem v první linii, ale za zvládnutí náročného období úplně všem. Realizace ohňostroje nad hradem Špilberkem je naplánovaná na sobotu 22. srpna ve 22.30 hodin,“ uvedl technický ředitel IGNIS BRUNENSIS a ohňostrojný designér Jaroslav Štolba z Flash Barrandov SFX.

 

Počet zobrazení: 92

Doporučujeme