přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Farmářské a řemeslné trhy - 4. až 5. července 2020 (Kroměříž) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Farmářské a řemeslné trhy - 4. až 5. července 2020 (Kroměříž)

Výstaviště Kroměříž

srdečně zve  4. a 5. července 2020

na

Farmářské a řemeslné trhy

 

Otevřeno od 9 do 15 hodin.

Vstup i parkování na akci je ZDARMA.

Desítky prodejců rostlin, bylinek, zeleniny, přísad, řemeslných výrobků a podobného zboží.

 

Trhy proběhnou pouze na venkovních plochách výstaviště a nakoupíte zde výpěstky regionálních zahradníků a farmářů. K mání budou přísady, truhlíkové a balkónové květiny, bylinky, řemeslné výrobky, zelenina, krmiva, okrasné keře a další farmářský a zahradní sortiment.

Jednoznačnou prioritou na těchto trzích je velký důraz na bezpečnostní a hygienická opatření: prodávat se bude pouze na čerstvém vzduchu, vnitřní pavilony zůstanou uzavřené, prodejní stánky budou umístěny v několikametrové vzdálenosti od sebe, do areálu se bude pouštět pouze omezený počet návštěvníků a samozřejmostí je dezinfekce k volnému použití.

Uvědomujeme si vážnost současné situace, jsme v kontaktu s úředními orgány a důkladně jsme zvážili, zda podobný projekt zrealizovat. Vnímáme velkou poptávku lidí si na jaře nakoupit něco hezkého na zahrádku a máme zde stovky farmářů či zahrádkářů z celé republiky, kteří vypěstovali obrovské množství zeleniny a rostlin. Jde nám o to najít v současné situaci určitý kompromis a v bezpečné formě návštěvníkům umožnit nákup potřebného zboží. Domníváme se, že prodej na čerstvém vzduchu v našem více než dvouhektarovém areálu, kde budou jednotlivé stánky daleko od sebe a lidé se nebudou dotýkat žádných dveří či nákupních košíků, představuje bezpečnou formu k nákupu.

 

Počet zobrazení: 46

Doporučujeme