přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Farní táborák k ukončení školního roku - 23. června 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Farní táborák k ukončení školního roku - 23. června 2020

Poslední úterní mše svatá pro děti v letošním školním roce je už za námi a děti vybíhají z farního kostela na nádvoří, kde už hoří táborák. Špekáčky na oheň, šťávu do kelímku, čerstvé třešně do pusy, kytaru do rukou… Jožo, zahrajte nějakou trampskou… jako první musí být Bedna od whiskey… Kdo nemá chuť na opékaný špekáček, nachází si jinou zábavu – nejlepší je honička okolo kostela anebo schovka za keři a stromy. Dospělí nacházejí chvíle pohody na kus řeči s kamarády. Pan farář potěší přítomné návštěvou svého „farního“ pejska Bety… ale raději s ním nechoďte k ohni…

Z původního plánu asi hodinové akce pro děti se stala milá příležitost k setkání desítek dobře naladěných lidí, někteří šli jen kolem a zastavili se za námi na kus řeči. Kytary hrály až dokud do tmy, a to byl jeden z nejdelších dnů.

Radost nejen dětských srdcí byla skutečně krásnou oslavou a vigilií slavnosti Narození sv. Jana Křtitele. Děkujeme všem, kdo se o ten přátelský svatojánský večer postarali, každý tradičně přiložil ruku k dílu… a děti už se mohly těšit nejen na vysvědčení, ale i na blížící se prázdniny.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 186

Doporučujeme