přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 16. června 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 16. června 2020

V úterý 16. června 2020 jsme se v KLASu sešly v počtu dvanácti žen, tentokrát byl pro nás připraven prostor obecní zasedačky. 

Po přivítání jsme si zazpívaly, čímž byla navozena příjemná atmosféra. Slovo bylo předáno naší kronikářce Darce, která se zaměřila na herbář - právě odkvetlé nebo kvetoucí rostliny, jako konvalinka vonná, která v přírodě mizí - právě necitlivým přístupem některých skupin lidí. Víme, že například bleduli je také nutno chránit, podobně jako i jiné druhy, které za našeho mládí bylo vidět běžně. Snad se přece jen podaří pro další generace zachovat tuto jedinečnou krásu!

V hlavním tématu jsme si pověděly o dvou, pro život člověka tak důležitých smyslech - zraku a suchu.

Řekly jsme si o technických vymoženostech a kompenzačních pomůckách, které zčásti pomáhají zpříjemnit život těmto skupinám lidí... Na řadu přišly pracovní listy s přesmyčkami slov, vztahujícími se k probranému tématu a další řešení úkolů.   

Tentokrát místo pana starosty mezi nás zavítal místostarosta, který rovněž ochotně reagoval na naše dotazy a připomínky k událostem proběhlých čtrnácti dnů. Děkujeme za ochotu.

Příští setkání proběhne za 14 dní a bude v tomto pololetí posledním.

Srdečně zve
Marie Fialová, animátorka KLAS Telnice

 

Počet zobrazení: 121

Doporučujeme