přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Červnový Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 19. června 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Červnový Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 19. června 2020

Červnový Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 19. června 2020. V novém vydání se můžete těšit na vzpomínky na Františka Vykouřila, hodové fotografie hlavních stárků za posledních 30 let, ale i starší záznamy telnických hodů. Chybět nebudou zajímavé rozhovory např. s Aničkou Jenišovou, s Jaroslavem Vlasákem či Miloslavou Bímovou. I když se náš kulturní a sportovní život v době nedávno minulé příliš neprojevoval, přesto zde naleznete informace i ze života naší obce. Zaznamenány byly také postřehy o tom, jak probíhaly v naší obci všechny dobrovolnické činnosti a vůbec péče o občany v době nouzového stavu. Jak přílohu zpravodaje obdržíte letáček o prevenci proti Alkoholu a jiným návykovým látkám u dětí.

Věříme, že vás tyto informace zaujmou a přejeme vám příjemné čtení.

 

Počet zobrazení: 226

Doporučujeme