přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Prohlídky pro děti - o prázdninách a září 2020 (Slavkov) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Prohlídky pro děti - o prázdninách a září 2020 (Slavkov)

Zámek Slavkov u Brna

srdečně zve o víkendech

P R O H L Í D K Y   P R O   D Ě T I

Vyřešte Šifru pana knížete!

Děti si mohou na prohlídku zapůjčit kostým a vžít se do role vyšetřovatelů záhady na zámku. Nově se však setkají s příběhem, který je inspirován skutečnými událostmi a přiblíží jim význam rodu Kouniců na habsburském dvoře a tím i jejich přínos v politickém dění Evropy. Děti se ve zjednodušeném pojetí dozví něco z historie a budou řešit zajímavé úkoly s pracovními listy, které je dovedou k překvapivému závěru.

Prohlídková trasa pro nejmenší, která prochází salonky severního křídla v prvním patře zámku, je doplněna kostýmy, dekoracemi a rekvizitami.Vítané jsou u dětí vlastní kostýmy, popřípadě je můžeme na zámku zapůjčit. Vhodné pro děti 5 - 10 let. Školám rádi zařídíme individuální prohlídku.

Otevírací doba: Prohlídková trasa je otevřena v září pouze v sobotu a v neděli. V srpnu každý den, viz otevírací doba zámku (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby). Ve zbylých měsících se uzavřena a nahrazena prohlídkovou trasou "Historické salonky".

V květnu a říjnu jsou prohlídky v provozu pouze pro skupiny (min. 10 osob) a po předchozí rezervaci v souladu s otevírací dobou, viz otevírací doba zámku (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby).

 
Délka prohlídky: 30 minut
Max. počet: 25 osob
 
Možnost rezervace pouze pro (školní) skupiny:
email: rezervace@zamek-slavkov.cz
tel.: +420 544 227 548
 

Počet zobrazení: 153

Doporučujeme