přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Prohlídky pro děti - o prázdninách a září 2020 (Slavkov) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Prohlídky pro děti - o prázdninách a září 2020 (Slavkov)

Zámek Slavkov u Brna

srdečně zve o víkendech

P R O H L Í D K Y   P R O   D Ě T I

Vyřešte Šifru pana knížete!

Děti si mohou na prohlídku zapůjčit kostým a vžít se do role vyšetřovatelů záhady na zámku. Nově se však setkají s příběhem, který je inspirován skutečnými událostmi a přiblíží jim význam rodu Kouniců na habsburském dvoře a tím i jejich přínos v politickém dění Evropy. Děti se ve zjednodušeném pojetí dozví něco z historie a budou řešit zajímavé úkoly s pracovními listy, které je dovedou k překvapivému závěru.

Prohlídková trasa pro nejmenší, která prochází salonky severního křídla v prvním patře zámku, je doplněna kostýmy, dekoracemi a rekvizitami.Vítané jsou u dětí vlastní kostýmy, popřípadě je můžeme na zámku zapůjčit. Vhodné pro děti 5 - 10 let. Školám rádi zařídíme individuální prohlídku.

Otevírací doba: Prohlídková trasa je otevřena v září pouze v sobotu a v neděli. V srpnu každý den, viz otevírací doba zámku (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby). Ve zbylých měsících se uzavřena a nahrazena prohlídkovou trasou "Historické salonky".

V květnu a říjnu jsou prohlídky v provozu pouze pro skupiny (min. 10 osob) a po předchozí rezervaci v souladu s otevírací dobou, viz otevírací doba zámku (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby).

 
Délka prohlídky: 30 minut
Max. počet: 25 osob
 
Možnost rezervace pouze pro (školní) skupiny:
email: rezervace@zamek-slavkov.cz
tel.: +420 544 227 548
 

Počet zobrazení: 308

Doporučujeme