přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Obecní tenisový turnaj ve čtyřhře – 30. května 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Obecní tenisový turnaj ve čtyřhře – 30. května 2020

Typické jarní počasí, kdy se chvílemi hnaly mraky, chvílemi na nás pražilo slunce, chvílemi foukal studený vítr a poletující kapky hrozily deštěm doprovázelo obecní tenisový turnaj ve čtyřhře, který se uskutečnil v sobotu 30. května 2020 na kurtech Víceúčelového hřiště u sokolovny. 16 místních tenistů se skutečně s radostí utkalo o letošní pohár pro nejlepší tenisovou dvojici na venkovním hřišti. Před losováním bylo povoleno rodinným příslušníkům zůstat v týmu pospolu, takže se pak ostatní účastníci rozdělili podle své hráčské úrovně a nalosovali do jednotlivých dvojic. Los byl tentokrát opravdu spravedlivý a vyrovnanost odehraných zápasů byla na každém kroku patrná. I to přispělo k tomu, že mezi hráči vládla přátelská a pohodová atmosféra. Dočkali jsme se i tradičních dramatických herních okamžiků, zlomových bodů v některých utkáních (jak je možné ztratit celý zápas, když vedete 5:0 a 30:0..?), ale i doslova kouzelných úderů. O jeden z nich se postaral Aleš Potěšil, který odehrál míček s takovou rotací za soupeřovu síť, že se hned po odskočení vrátil přes síť zpět k tomuto hráči. Dobíhající soupeř neměl ani zdaleka šanci míček zasáhnout, tato mimořádná tenisová ekvilibristika vyvolala mezi přítomnými bouřlivý potlesk. Aleš si za to vysloužil speciální pohár Bavič turnaje. Ten obdržela také Barbora Filáková, která si získala publikum svou vynikající hrou a chvílemi až neuvěřitelně přesnými údery. Právě ty pak významně dopomohli Báře ve dvojici s Jiřím Sekaninou k celkovému vítězství v turnaji. Tento pár úspěšně čelil všem soupeřům a neprohrál ani jeden ze svých šesti zápasů, přičemž finálové utkání s dvojicí Marek Sklenář – Vít Nezval se stalo skutečnou ozdobou celého turnaje. Jiří Sekanina pak na závěr mohl slavit dvojnásob: podařilo se mu ta obhájit své loňské vítězství v tomto jarním turnaji. Gratulujeme!

Telničtí sportovci se dobře bavili a užili si vyrovnaný a pohodový turnaj. Děkujeme všem za účast, zvláštní poděkování patří Restauraci u Seňora za zajištění občerstvení a všem pomocníkům za spolupráci na organizaci turnaje.

Konečné pořadí turnaje:

  1. Barbora Filáková - Jiří Sekanina
  2. Marek Sklenář - Vít Nezval
  3. Ivoš Langer – Aleš Potěšil
  4. Radek a Michal Jordanovi
  5. Iveta Šafářová – David Šiller
  6. Kristýna Životská – Michal Kašpar
  7. František & František Kroutilovi
  8. Marek Lindner – Petr Junk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 171

Doporučujeme