přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nedělní prodej knedlíků v Telnici definitivně ukončen >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nedělní prodej knedlíků v Telnici definitivně ukončen

Dlouholetý dovoz čerstvých domácích knedlíků, který prováděla každou neděli dopoledne na parkovišti U Laštůvků blučinská firma SVOBODA - výroba domácích knedlíků s.r.o. byl definitivně ukončen. Tuto informaci nám potvrdilo obchodní oddělení společnosti s tím, že hlavním důvodem jsou komplikace spojené se spuštěním elektronické evidence tržeb (EET), koronavirová opatření toto rozhodnutí výrobce knedlíků jen urychlila.

O této skutečnosti byla informována telnická prodejna Jednoty Mikulov s tím, že je to v tuto chvíli jediné místo, kde si mohou občané v neděli zakoupit knedlíky ke svému nedělním obědu. Více informací o tradičním výrobci knedlíků naleznete na www.knedlik.cz

Děkujeme za pochopení.

 

Počet zobrazení: 210

Doporučujeme