přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnice poslala do Afriky dalších 46 kol >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnice poslala do Afriky dalších 46 kol

Na telnickém obecním dvoře se opět nasbíralo mnoho kol různých velikostí, kvality i technického stavu. Všechna zamířila ve čtvrtek 21. května 2020 do nákladního hasičského vozu břeclavských hasičů, kteří je odvezli do Ostravy. Právě tam dojde k jejich úpravě a doladění. Následně budou vyslána lodním kontejnerem do Gambie a poslouží místním dětem jako dopravní prostředek do vzdálených škol.

Děkujeme všem, kteří k nám na dvůr postupně nanosili těchto 46 bicyklů a přejeme hodně zdaru tomuto charitativnímu projektu. Více informací se o něm dozvíte na www.kolaproafriku.cz

A my zase sbíráme dál...

       
   

Počet zobrazení: 417

Doporučujeme