přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnice poslala do Afriky dalších 46 kol >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnice poslala do Afriky dalších 46 kol

Na telnickém obecním dvoře se opět nasbíralo mnoho kol různých velikostí, kvality i technického stavu. Všechna zamířila ve čtvrtek 21. května 2020 do nákladního hasičského vozu břeclavských hasičů, kteří je odvezli do Ostravy. Právě tam dojde k jejich úpravě a doladění. Následně budou vyslána lodním kontejnerem do Gambie a poslouží místním dětem jako dopravní prostředek do vzdálených škol.

Děkujeme všem, kteří k nám na dvůr postupně nanosili těchto 46 bicyklů a přejeme hodně zdaru tomuto charitativnímu projektu. Více informací se o něm dozvíte na www.kolaproafriku.cz

A my zase sbíráme dál...

       
   

Počet zobrazení: 141

Doporučujeme