přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení Telnického sluníčka maminkám >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení Telnického sluníčka maminkám

Telnické sluníčko oznamuje svým malým i velkým příznivcům, že pravidelná setkání Mateřského klubu sluníčko budou opět obnovena od září 2020. Pevně věříme, že nám to situace s COVID-19 dovolí. Plánované aktivity Telnického sluníčka z jara 2020 musely být stejně jako všechny ostatní akce zrušeny. Děti, které se po prázdninách chystají do školky, se určitě těšily na slavnostní pasování. Po dohodě s vedením mateřské školy se tato slavnost, v původně plánovaném červnovém termínu, neuskuteční. O tom, zda se pasování podaří zajistit v náhradním termínu, Vás budeme včas informovat.

Přejeme dětem, maminkám, tatínkům a všem rodinám krásné a pohodové jaro. V létě hodně nových dobrodružství, zážitků a nových objevů.

V září se na Vás všechny budeme těšit!

Za Telnické sluníčko všechny srdečně zdraví
Pavla Chovancová a Petra Skop

 

Počet zobrazení: 82

Doporučujeme