přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie 12. února od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244 a v ulici Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.     Tříkrálová sbírka 2021 - Při letošní Tříkrálové sbírce koledníci v Telnici vykoledovali 77 191 Kč. Velký dík patří všem dárcům, Základní škole v Telnici za výrobu přáníček a všem koledníkům za mimořádnou spolupráci.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení Telnického sluníčka maminkám >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení Telnického sluníčka maminkám

Telnické sluníčko oznamuje svým malým i velkým příznivcům, že pravidelná setkání Mateřského klubu sluníčko budou opět obnovena od září 2020. Pevně věříme, že nám to situace s COVID-19 dovolí. Plánované aktivity Telnického sluníčka z jara 2020 musely být stejně jako všechny ostatní akce zrušeny. Děti, které se po prázdninách chystají do školky, se určitě těšily na slavnostní pasování. Po dohodě s vedením mateřské školy se tato slavnost, v původně plánovaném červnovém termínu, neuskuteční. O tom, zda se pasování podaří zajistit v náhradním termínu, Vás budeme včas informovat.

Přejeme dětem, maminkám, tatínkům a všem rodinám krásné a pohodové jaro. V létě hodně nových dobrodružství, zážitků a nových objevů.

V září se na Vás všechny budeme těšit!

Za Telnické sluníčko všechny srdečně zdraví
Pavla Chovancová a Petra Skop

 

Počet zobrazení: 325

Doporučujeme