přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení o otevření Základní školy Telnice - od 25. května 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení o otevření Základní školy Telnice - od 25. května 2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Vlády ČR se od 25. května 2020 otevírá Základní škola Telnice. Do odvolání bude ZŠ Telnice otevřena pouze při splnění a dodržování Mimořádných provozních podmínek ZŠ Telnice, se kterými se seznamte v příloze tohoto článku nebo jsou k dispozici v tištěné podobě v budovách ZŠ a MŠ Telnice.

Při prvním vstupu žáka do základní školy je povinností žáka nebo zákonného zástupce, který žáka přivádí odevzdat třídní učitelce podepsané čestné prohlášení a formulář informace o odchodu žáka ze školy, které jsou přílohami č. 1 a č. 2 Mimořádných provozních podmínek ZŠ Telnice.

Děkujeme všem za pochopení. O dalším vývoji týkající se provozu ZŠ Telnice vás budeme včas informovat.

Mgr. Petr Gabrhel – ředitel školy

Oznámení o otevření ZŠ Telnice naleznete zde.
Nařízení ředitele školy - Mimořádné podmínky provozu ZŠ Telnice naleznete zde.
Čestné prohlášení naleznete zde.
Informace o odchodu žáka ze školy naleznete zde.

 

Počet zobrazení: 197

Doporučujeme