přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 14. května 2020 proběhla poslední dobrovolnická roznáška pro telnické seniory >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

14. května 2020 proběhla poslední dobrovolnická roznáška pro telnické seniory

17. května 2020 skončí nouzový stav v naší zemi, a tak se telničtí dobrovolníci ve čtvrtek 14. května 2020 vydali (zatím) naposledy s roznáškou tiskovin pro telnické seniory. Tentokrát zásilka obsahovala kromě dopisu s aktuálními informace z dění v naší obci ještě tyto součásti:

  • třetí – poslední - díl Vědomostního kvíz o Telnici se soutěžním listem,
  • správné odpovědi k minulému Vědomostnímu kvízu o Telnici (druhý díl),
  • Trénink paměti, který připravila společnost Spokojený senior,
  • aktuální informace Ministerstva zdravotnictví ČR a telnické farnosti.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří po celou dobu nouzového stavu doručovali zásilky pro naše seniory. Děkujeme za spolupráci také samotným seniorům a za mnoho krásných vzkazů. Přejeme všem místním seniorům jménem celého zastupitelstva klidné jarní dny, dobrou náladu, pozitivní myšlení a radost z každého okamžiku setkání s rodinou a dobrými lidmi okolo vás.

Jsme rádi, že jsme společně mohli naplnit krásné motto jednoho českého filmu: „Musíme si pomáhat.“ Krásné jaro a opatrujte se!

František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 165

Doporučujeme