přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 14. května 2020 proběhla poslední dobrovolnická roznáška pro telnické seniory >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

14. května 2020 proběhla poslední dobrovolnická roznáška pro telnické seniory

17. května 2020 skončí nouzový stav v naší zemi, a tak se telničtí dobrovolníci ve čtvrtek 14. května 2020 vydali (zatím) naposledy s roznáškou tiskovin pro telnické seniory. Tentokrát zásilka obsahovala kromě dopisu s aktuálními informace z dění v naší obci ještě tyto součásti:

  • třetí – poslední - díl Vědomostního kvíz o Telnici se soutěžním listem,
  • správné odpovědi k minulému Vědomostnímu kvízu o Telnici (druhý díl),
  • Trénink paměti, který připravila společnost Spokojený senior,
  • aktuální informace Ministerstva zdravotnictví ČR a telnické farnosti.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří po celou dobu nouzového stavu doručovali zásilky pro naše seniory. Děkujeme za spolupráci také samotným seniorům a za mnoho krásných vzkazů. Přejeme všem místním seniorům jménem celého zastupitelstva klidné jarní dny, dobrou náladu, pozitivní myšlení a radost z každého okamžiku setkání s rodinou a dobrými lidmi okolo vás.

Jsme rádi, že jsme společně mohli naplnit krásné motto jednoho českého filmu: „Musíme si pomáhat.“ Krásné jaro a opatrujte se!

František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 346

Doporučujeme