přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Poslední Hlášení o páté - rozhlasové vzkazy, které zazněly 11. května 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Poslední Hlášení o páté - rozhlasové vzkazy, které zazněly 11. května 2020

Písnička Talínský rybník od Waldemara Matušky patřila paní Janě Kocmundové k jejím 75. narozeninám od paní Jarky Mikuláškové. Připojeno bylo následující veršované přání:

Už se ten telnicky rybník nahání,
nese ti Janičko miloučká přání,
od vnoučat a tvých dětí,
za tebou domů letí,
zvedáme vína sklenku,
brzy buď s námi venku!
Krásné narozeniny....

I my jsme se přidali s přáním všeho nejlepšího a k tomuto krásnému přání poslali slíbenou písničku. (píseň zde)

Další písnička mířila paní Petře Gallové k jejím narozeninám od dcery Lucie Gallové. S přáním všeho nejlepšího jsme pustili písničku skupiny Čechomor s názvem Proměny. (píseň zde)

Následující písnička byla věnována všem učitelkám, kuchařkám a dalším pracovnicím v telnické mateřské škole, které dnes znovu obnovily provoz ve školce pro telnické děti. Přáli jim krásné dny spolu a co nejméně komplikací s tím nejmenovaným virem. Zahrána byla písnička skupiny Mirai s názvem Hometown. (píseň zde)

Dnes se otevřel veřejnosti také sportovní areál sokolovny. Mnozí telničtí sportovci už se moc těšili, zvláště ti nejmenší. A tak jsme všem sokolům, sportovcům a vůbec všem dobrým lidem poslali jednu krásnou písničku od Mistříňanky s názvem Zaleť sokol. (píseň od jiného interpreta zde)

Závěrečnou písničku jsme poslali především našim seniorům. Těm totiž byla původně směřována myšlenka našeho Hlášení o páté a jsme rádi, že kromě nich si tento dočasný projekt oblíbily i mladší generace. "Milí senioři, mějte v těchto pěkných jarních dnech krásně, přejeme vám pevné zdraví, hodně sil a radosti do života. A pro radost si třeba můžete poslechnout písničku bratří Jahodů s názvem Pijme vínečko." (píseň zde)

Pan místostarosta Jan Dudák přečetl závěrečné přání:

"Jelikož je naše dnešní Hlášení o páté poslední, chtěl bych jménem nás všech poděkovat paní Ivaně Mifkové za to, že s námi tyto podvečery strávila v éteru s písní a milým slovem. Věříme, že jsme tímto projektem udělali radost všem, kteří zůstali doma, kterým bylo smutno po kontaktu se svou rodinou a přáteli. Snad jsme přispěli pozvednutí vaší nálady a přejeme vám, abyste své příští dny prožívali v klidu, pohodě a naladěni na jarní počasí. Jako poděkování pro kolegyni Ivanu posíláme písničku skupiny Mňága a Žďorp s názvem I cesta může být cíl." (píseň zde)

A to byla naše už opravdu poslední písnička. Mějte se všichni krásně a třeba zase někdy v rozhlasovém éteru na slyšenou.

 

Počet zobrazení: 353

Doporučujeme