přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace ze ZŠ a MŠ Telnice - k zápisům do MŠ a ZŠ Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace ze ZŠ a MŠ Telnice - k zápisům do MŠ a ZŠ Telnice

Vážení rodiče, od 1. dubna 2020 jsou vydávány formuláře k zápisu dětí do mateřské školy. Vzhledem k současnému nouzovému stavu preferujeme jejich stažení z webových stránek MŠ Telnice. Po stažení dokumentů si požádejte přes e-mail veronika.slezakova@zstelnice.cz o přidělení registračního čísla, pod kterým bude vydáno rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dítěte do MŠ. V případě problémů s tiskem si je můžete vyzvednout osobně u vedoucí učitelky Bc. Veroniky Slezákové ve staré budově MŠ (úřední hodiny: Po, St 8-11 hod.) Předpokládáme, že zápis proběhne bez účasti dětí. Bližší informace o samotném průběhu jsou zveřejněny na webu MŠ Telnice zde.

Bc. Veronika Slezáková, vedoucí učitelka MŠ Telnice
Internetové stránky MŠ Telnice: www.zstelnice.cz/ms
 

Zápis do ZŠ Telnice proběhne bez účasti žáků. Informační schůzka rodičů před zápisem do ZŠ, která se měla konat v úterý 7. dubna je vzhledem k nouzovému stavu zrušena. Informace o průběhu zápisu budou zveřejněny na webu ZŠ v úterý 7. dubna 2020.

Mgr. Petr Gabrhel, ředitel ZŠ a MŠ Telnice
Internetové stránky ZŠ Telnice www.zstelnice.cz

 

Počet zobrazení: 244

Doporučujeme