přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Soukromý prodejce paní Trtilová oznamuje - Soukromý prodejce bude v naší obce ve středu 3. června od 8 do 12:00 hodin prodávat zboží: spodní prádlo (dámské, pánské), tepláky, trička, šaty a spoustu jiného zboží. V případě nepřízně počasí se prodej ruší.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Základní škola Telnice: zahájení on-line výuky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Základní škola Telnice: zahájení on-line výuky

Od pondělí 30. března 2020 zahájíme zkušební provoz on-line vyučování. Po týdenním testování a seznamování se s různými možnostmi jsme se rozhodli pro platformu „Whereby“, která nás oslovila jednoduchým způsobem přihlášení a bezproblémovým provozem (pokud je k dispozici odpovídající technika a připojení k internetu). Není potřeba nic stahovat do zařízení jednotlivých uživatelů.

On-line vyučování nenahradí roli rodičů při vzdělávání. Mělo by primárně sloužit k vysvětlování nové látky, při kterém bude učitel v interakci s žáky. Druhým aspektem je udržování sounáležitosti (společenství, dobré party) učitele a jeho třídy. V neposlední řadě může tato platforma sloužit i ke komunikaci mezi žáky navzájem ve chvílích, kdy nebude probíhat vyučování v žádné ze tříd.

Děkuji rodičům, prarodičům, sourozencům a všem dalším, kteří nám pomáhají s distanční výukou a věnují se doma žákům naší školy. Děkuji též pedagogickému sboru i dalším dobrovolníkům z řad rodičů a žáků školy, kteří nás inspirovali a pomáhali při rozjezdu online vyučování a setkávání s žáky.

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy

 

Počet zobrazení: 217

Doporučujeme