přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Platby poplatků - Žádáme občany, aby pro platbu místních poplatků za popelnice a za psi využili bezhotovostní platební styk ve prospěch účtu: 5821641/0100. Pro řádné zaúčtování Vaší platby prosím věnujte zvýšenou pozornost zadávání variabilního symbolu platby a uvedení zprávy pro příjemce. Více informací na webu obce. Případné dotazy a nejasnosti zodpovíme telefonicky - v úřední hodiny PO a ST od 8 do 11 hodin – tel. č. 544 224 410.     Informace pro rodiče novorozenců a kojenců - MUDr. Jonasová Martina informuje rodiče novorozenců a kojenců – do 30. března Dětská nemocnice Brno nebude provádět preventivní vyšetření kyčlí u dětí. Od 30. března je možné si ověřit obnovení vyšetření  na tel. č. 532 234 423.     Provozní doba lékarny v Újezdě u Brna - Mgr. Marie Jadrná oznamuje občanům změnu otevírací doby v lékárně Újezd u Brna od pondělí 16. 3. 2020. Do odvolání bude otevřeno v Újezdě dopoledne 7.30 – 12.00 a odpoledne 14.00 – 16.00. Léky si můžete objednat dopředu nahlášením 12timístného kódu telefonicky nebo e.mailem. Výdejna v Otnicích bude zavřena.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Cupák dům-dílna-zahrada - nabízí seniorům dovoz zboží až do domu zdarma >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Cupák dům-dílna-zahrada - nabízí seniorům dovoz zboží až do domu zdarma

Telnický obchod

Cupák dům-dílna-zahrada

nabízí telnickým seniorům

DOVOZ ZBOŽÍ AŽ DO DOMU ZDARMA

V našem sortimentu naleznete vše

pro zahradu (semena, substráty, hnojiva, postřiky, jedy na hlodavce atd.), barvy a laky (Primalex, Ethernal atd.), chemie a drogerie

pro domácnost, železářství a spojovací materiál, krmiva
pro domácí a chovná zvířata, sudy a nádoby na dešťovou vodu, květináče, truhlíky, drobné nářadí do dílny, ochranné rukavice, drobné elektro zboží (žárovky, prodlužovačky apod.), svíčky na hřbitov, domácí
a kuchyňské potřeby, folie, ubrusy, malířské potřeby (štětce, válečky atd.), pomocný stavební materiály (silikony, tmely, PU pěny, lepidla atd.) a další zboží.

V případě, že si nevíte rady a sháníte věc, kterou jste v našem sortimentu nenašli, zavolejte nám a pokud to bude v našich silách, zboží pro vás objednáme a přivezeme v nejbližší možné době až k vám domů.

Otevírací doba: Po-Pá 8-18, So 8-12, Ne (zavřeno)
Bezplatná dovážka pro telnické občany (každý pracovní den od 17-19 hod.)

Upozorňujeme, že u dovážkového prodeje je možná pouze hotovostní platba.

 

Telefonní číslo: 601 540 262

David Cupák, V Dědině 8, 664 59 Telnice, (dům bývalého koloniálu na rohu ulice V Dědině a Masarykova náměstí)

 

Počet zobrazení: 50

Doporučujeme