přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Platby poplatků - Žádáme občany, aby pro platbu místních poplatků za popelnice a za psi využili bezhotovostní platební styk ve prospěch účtu: 5821641/0100. Pro řádné zaúčtování Vaší platby prosím věnujte zvýšenou pozornost zadávání variabilního symbolu platby a uvedení zprávy pro příjemce. Více informací na webu obce. Případné dotazy a nejasnosti zodpovíme telefonicky - v úřední hodiny PO a ST od 8 do 11 hodin – tel. č. 544 224 410.     Informace pro rodiče novorozenců a kojenců - MUDr. Jonasová Martina informuje rodiče novorozenců a kojenců – do 30. března Dětská nemocnice Brno nebude provádět preventivní vyšetření kyčlí u dětí. Od 30. března je možné si ověřit obnovení vyšetření  na tel. č. 532 234 423.     Provozní doba lékarny v Újezdě u Brna - Mgr. Marie Jadrná oznamuje občanům změnu otevírací doby v lékárně Újezd u Brna od pondělí 16. 3. 2020. Do odvolání bude otevřeno v Újezdě dopoledne 7.30 – 12.00 a odpoledne 14.00 – 16.00. Léky si můžete objednat dopředu nahlášením 12timístného kódu telefonicky nebo e.mailem. Výdejna v Otnicích bude zavřena.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Paleta pomáhá Sv. Anně v Brně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Paleta pomáhá Sv. Anně v Brně

Vážení obchodní přátelé, kolegové, kamarádi, 

s ohledem a k přihlédnutí ke stávající mimořádné situaci jsme se rozhodli iniciovat akci, projekt, pomoc – nazvěme to, jak chceme - PALETA POMÁHÁ SV. ANNĚ V BRNĚ. Název jsme zvolili takový proto, že palety od nás kupujete nebo nám je prodáváte a spojují naši vzájemnou spolupráci.

 Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně byla určena vládou jako specializované pracoviště pro boj s koronavirem, pro pacienty s nejtěžším průběhem této nemoci, kteří musí být napojeni na ventilátory a potřebují akutní péči. Cítím to jako skoro povinnost, abychom společně zkusili každý nějak pomoci v této nelehké situaci. Vím, že všichni budeme bojovat o holé podnikatelské přežití, že každý z nás dělá opatření, jak udržet naše firmy v chodu. Ovšem veškeré tyto naše kroky budou zbytečné, pokud se nepodaří společnými silami zajistit pomoc, aby naše společnost tento boj zvládla, a to co možná nejdříve, aby omezení a restrikce pro naše podnikání byly co nejkratší. Abychom se všichni mohli co nejdříve vrátit k normálu a dohadovat se o cenách, splatnostech, kvalitě – zkrátka o normálním podnikání. Ředitele této nemocnice osobně znám a zcela mu lidsky důvěřuji, proto jsme si dovolili přijít s touto iniciativou. Peníze budou transparentně využity na konkrétní nezbytné věci pro boj s nemocí, který nás všechny čeká.

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně má zřízen bankovní účet, na který jsme jako první okamžitě poukázali náš finanční dar. V příloze je materiál k celé akci, kde naleznete všechny základní informace k poukázání Vašeho daru. Děkujeme všem, kteří situaci cítí stejně a připojí se jakýmkoliv finančním darem k naší iniciativě - ať Vy jako firmy nebo jednotlivci.

 Zde poděkování ředitele Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Ing. Vlastimila Vajdáka:
„Musím říci, že zatím nám nikdo nic podobného nenabídl a jsem za to opravdu rád. Doba není jednoduchá pro nikoho z nás, naši zdravotníci se teď ocitají v „první linii“. Sháníme, kde můžeme ochranné pomůcky a další relativně drobnosti pro veškerý zdravotnický personál, ale budeme potřebovat řadu dalších věcí. Například pomůcky sloužící ke zkrácení času při zajištění dýchacích cest pacienta (z hlediska kontaminace okolí a přenosu infekce na personál je to nejrizikovější anesteziologický výkon), kdy jedna stojí přes 30 tisíc korun, nebo plicní ventilátory za 150 tisíc korun. A tak bych mohl pokračovat… Je mi jasné, že situace, ve které jsme se ocitli, je těžká pro všechny v jejich profesích a moc děkuji Vám všem, že se zapojíte do jakékoliv aktivity. Přeji nám, ať tohle těžké období zvládneme ve zdraví a se ctí.“

Děkuji Vám upřímně za pomoc a těším se, že společně všichni pomůžeme dobré věci.

 S pozdravem

 Robert Háp (jednatel společnosti Herus)

 Mobil: 724 044 889, Tel., fax: +420 577 210 979, 577 430 845

www.herus-palety.cz  | robert.hap@herus.cz   

 

Počet zobrazení: 102

Doporučujeme