přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Roznáška roušek pro zbývající telnické ulice, priority pro další dny >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Roznáška roušek pro zbývající telnické ulice, priority pro další dny

V posledních dnech byla v Telnici uskutečněna ze zdrojů obce roznáška ochranných roušek pro větší polovinu ulic. Dále však ještě chybí přinést ochranné prostředky občanům v ulicích Za Sokolovnou, Draha, Hliníky a Brněnská. K tomu by mělo dojít pravděpodobně v úterý 24. března a ve středu 25. března 2020. Děkujeme všem, kteří nám s roznáškou pomáhají, také velké díky všem ženám, které šijí pro ostatní "dobrovolnické roušky" anebo poskytují druhým materiál na jeho výrobu.

Naší velkou prioritou je kromě poskytování bavlněných ochranných roušek podporovat dalšími (i materiálními) prostředky činnost místní prodejny potravin Jednota Mikulov, místní pošty, ordinace lékařky a samozřejmě obecního úřadu. Je důležité, aby v naší obci dál fungovaly tyto uvedené služby a nedošlo ke způsobení "místního nouzového stavu". Děkuji všem pracovníkům a kolegům, kteří se podílejí na tom, že nám Telnici vše rozumně funguje. Děkuji také panu faráři, který se aktivně angažuje v nemateriální péči o naše seniory.

Důležité je a bude se dále věnovat obecné prevenci a různým preventivním opatřením, nakolik nám to doba sama umožní. Na srdci nám leží starost o to, abychom se dokázali před nákazou co nejlépe ochránit, a to se týká především seniorů či jakkoliv zdravotně indisponovaných občanů.

Děkujeme všem, kteří si v současné době uvědomují, jak důležitá je vzájemná ohleduplnost a pomoc. Státní úřady jsou nám svým současným přístupem a jednáním natolik vzdáleny, že potřebujeme víc jeden druhého. A to i přesto, že je nám prakticky znemožněno se fyzicky potkávat. Jelikož jsme ale dokázali spolu žít v nedávné době mimořádným sousedským životem, věřím, že vše dobře zvládneme v současných chvílích i v časech, které teprve přijdou.

Zvládneme to! Vše dobré!

František Kroutil, starosta obce Telnice

 

Počet zobrazení: 269

Doporučujeme