přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Platby poplatků - Žádáme občany, aby pro platbu místních poplatků za popelnice a za psi využili bezhotovostní platební styk ve prospěch účtu: 5821641/0100. Pro řádné zaúčtování Vaší platby prosím věnujte zvýšenou pozornost zadávání variabilního symbolu platby a uvedení zprávy pro příjemce. Více informací na webu obce. Případné dotazy a nejasnosti zodpovíme telefonicky - v úřední hodiny PO a ST od 8 do 11 hodin – tel. č. 544 224 410.     Informace pro rodiče novorozenců a kojenců - MUDr. Jonasová Martina informuje rodiče novorozenců a kojenců – do 30. března Dětská nemocnice Brno nebude provádět preventivní vyšetření kyčlí u dětí. Od 30. března je možné si ověřit obnovení vyšetření  na tel. č. 532 234 423.     Provozní doba lékarny v Újezdě u Brna - Mgr. Marie Jadrná oznamuje občanům změnu otevírací doby v lékárně Újezd u Brna od pondělí 16. 3. 2020. Do odvolání bude otevřeno v Újezdě dopoledne 7.30 – 12.00 a odpoledne 14.00 – 16.00. Léky si můžete objednat dopředu nahlášením 12timístného kódu telefonicky nebo e.mailem. Výdejna v Otnicích bude zavřena.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Setkání dobrovolníků a první dobrovolnické aktivity v Telnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Setkání dobrovolníků a první dobrovolnické aktivity v Telnici

Ve středu 18. března 2020 odpoledne proběhlo první setkání s místními dobrovolníky. Jedna skupina (rodina Zapletalova) roznášela do tří ulic roušky, další dobrovolníci si vzali aktuální letáčky s informacemi pro občany a roznášeli po celé obci. Shodli jsme se, že by bylo dobré najít ochotné (asi spíše) ženy, které by měly čas a mohly ušít lidem další roušky. Pokud o někom víte, dejte prosím vědět. Děkujeme všem, kdo nabídli své síly a pomáhají. Děkujeme také všem, kteří se starají o své rodiče a prarodiče, protože ti dnes pomoc svých nejbližších nejvíce potřebují.

Případní dobrovolníci s nabídkou pomoci v oblasti šití roušek pro obyvatele Telnice se mohou obracet na telefonní číslo: 725 33 00 44. Děkujeme!

 

   

Počet zobrazení: 169

Doporučujeme