přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Platby poplatků - Žádáme občany, aby pro platbu místních poplatků za popelnice a za psi využili bezhotovostní platební styk ve prospěch účtu: 5821641/0100. Pro řádné zaúčtování Vaší platby prosím věnujte zvýšenou pozornost zadávání variabilního symbolu platby a uvedení zprávy pro příjemce. Více informací na webu obce. Případné dotazy a nejasnosti zodpovíme telefonicky - v úřední hodiny PO a ST od 8 do 11 hodin – tel. č. 544 224 410.     Informace pro rodiče novorozenců a kojenců - MUDr. Jonasová Martina informuje rodiče novorozenců a kojenců – do 30. března Dětská nemocnice Brno nebude provádět preventivní vyšetření kyčlí u dětí. Od 30. března je možné si ověřit obnovení vyšetření  na tel. č. 532 234 423.     Provozní doba lékarny v Újezdě u Brna - Mgr. Marie Jadrná oznamuje občanům změnu otevírací doby v lékárně Újezd u Brna od pondělí 16. 3. 2020. Do odvolání bude otevřeno v Újezdě dopoledne 7.30 – 12.00 a odpoledne 14.00 – 16.00. Léky si můžete objednat dopředu nahlášením 12timístného kódu telefonicky nebo e.mailem. Výdejna v Otnicích bude zavřena.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Česká pošta: změna v doručování poštovních zásilek >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Česká pošta: změna v doručování poštovních zásilek

Telnická Pošta Partner upozorňuje na změny v doručování poštovních zásilek, ke kterým přistoupila Česká pošta od 16. března 2020.

Nejdůležitější změny se týkají doručování doporučených zásilek, které nebudou doručovány adresátovi do domu, ale uloženy rovnou na poště k vyzvednutí. Prodlužuje se doba uložení z 15 na 30 dní, a to u standardních doporučených dopisů. Podrobnější informace níže:

Obyčejné listovní zásilky, které lez s ohledem na jejich rozměry vložit do domovní schránky adresáta, se vždy doručí vložením do domovní schránky adresáta.

Velké kusy obyčejných listovních zásilek, které není možné vložit do domovní schránky adresáta a Obyčejné balíky se uloží rovnou na ukládací poště bez pokusu o doručení (pro Telnici - Pošta Partner Telnice). U těchto ukládaných zásilek bude prodloužena úložní doba na 30 dní. Do domovní schránky adresáta bude umístěna Výzva k vyzvednutí obyčejné zásilky/Oznámení
o příchodu zásilky.

Děkujeme za pochopení.

 

Počet zobrazení: 108

Doporučujeme