přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude 4. srpna od 8:30 do 15:00 hodin přerušena dodávka elektrické energie v této oblasti: Augarty severní strana ulice od č. 488 po parkoviště u sokolovny. Děkujeme za pochopení.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Humanitární sbírka pro telnického chlapce Michálka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Humanitární sbírka pro telnického chlapce Michálka

HUMANITÁRNÍ SBÍRKA PRO TELNICKÉHO CHLAPCE MICHÁLKA

Michálek je 16-měsíční těžce postižený telnický chlapec. Narodil se ve 29. týdnu těhotenství, několik týdnů prožil v inkubátoru, kde bojoval o život a prodělal nemoci, které zkomplikovaly a ovlivnily jeho zdravotní stav, některé z nich poškodily i mozek. Následně mu byla diagnostikována svalová hypotonie a v šesti měsících zjištěna diagnóza dětské mozkové obrny, která se po nynějším neurologickém vyšetření jeví jako počínající forma spastické kvadruparézy s akcentací na dolní končetiny. Zjištěna byla též velmi závažná forma epilepsie, tzv. Westův syndrom, v důsledku má Michálek těžce poškozený mozek a dle prognóz lékařů hrozí, že se svým mentálním postižením zůstane ležet. Rodiče si nemohou dovolit vysoce nákladné zdravotní pomůcky a srdečně prosí o finanční pomoc, případně i materiální.

Finančně je možné pomoci darem na transparentní účet spolku FREE WILL (číslo účtu: 2700957427/2010, variabilní symbol 3115, zpráva pro příjemce: MICHALEK) anebo materiálně přinesením těchto darů na telnickou poštu (v době: Po, St, Čt 8-18 hod., Út, Pá 8-12 hod.) do 20. března 2020, velmi děkujeme:

kojenecké pleny DADA, Extra Care, velikost:4, 7-18 kg

mléčná výživa Kendamil 3 Batolecí mléko 900 g

gázové kompresy STERILUX nesterilní 5x5 cm

vitamínový doplněk Generica Pyridoxin 60 tablet

5-litrové balení kojenecká voda Horský pramen

černobílé hračky pro fixaci zraku

hygienické vlhčené ubrousky Linteo

 

Děkujeme všem ochotným a dobrým lidem za rychlou a účinnou pomoc.

Pořadatelem materiální sbírky je Obec Telnice, Růžová 243, 664 59 Telnice

DĚKUJEME!

 

Počet zobrazení: 455

Doporučujeme