přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30% opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že bude v úterý 25. února uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Domov pro seniory Sokolnice - Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Všeobecná sestra. Nástup dle dohody. Bližší informace na telefonním čísle 544 423 151  p. Kopečková nebo p. Mrkvicová nebo osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Humanitární sbírka pro telnického chlapce Michálka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Humanitární sbírka pro telnického chlapce Michálka

HUMANITÁRNÍ SBÍRKA PRO TELNICKÉHO CHLAPCE MICHÁLKA

Michálek je 16-měsíční těžce postižený telnický chlapec. Narodil se ve 29. týdnu těhotenství, několik týdnů prožil v inkubátoru, kde bojoval o život a prodělal nemoci, které zkomplikovaly a ovlivnily jeho zdravotní stav, některé z nich poškodily i mozek. Následně mu byla diagnostikována svalová hypotonie a v šesti měsících zjištěna diagnóza dětské mozkové obrny, která se po nynějším neurologickém vyšetření jeví jako počínající forma spastické kvadruparézy s akcentací na dolní končetiny. Zjištěna byla též velmi závažná forma epilepsie, tzv. Westův syndrom, v důsledku má Michálek těžce poškozený mozek a dle prognóz lékařů hrozí, že se svým mentálním postižením zůstane ležet. Rodiče si nemohou dovolit vysoce nákladné zdravotní pomůcky a srdečně prosí o finanční pomoc, případně i materiální.

Finančně je možné pomoci darem na transparentní účet spolku FREE WILL (číslo účtu: 2700957427/2010, variabilní symbol 3115, zpráva pro příjemce: MICHALEK) anebo materiálně přinesením těchto darů na telnickou poštu (v době: Po, St, Čt 8-18 hod., Út, Pá 8-12 hod.) do 20. března 2020, velmi děkujeme:

kojenecké pleny DADA, Extra Care, velikost:4, 7-18 kg

mléčná výživa Kendamil 3 Batolecí mléko 900 g

gázové kompresy STERILUX nesterilní 5x5 cm

vitamínový doplněk Generica Pyridoxin 60 tablet

5-litrové balení kojenecká voda Horský pramen

černobílé hračky pro fixaci zraku

hygienické vlhčené ubrousky Linteo

 

Děkujeme všem ochotným a dobrým lidem za rychlou a účinnou pomoc.

Pořadatelem materiální sbírky je Obec Telnice, Růžová 243, 664 59 Telnice

DĚKUJEME!

 

Počet zobrazení: 191

Doporučujeme