přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30% opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že bude v úterý 25. února uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Domov pro seniory Sokolnice - Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Všeobecná sestra. Nástup dle dohody. Bližší informace na telefonním čísle 544 423 151  p. Kopečková nebo p. Mrkvicová nebo osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Orelský ples 2020 - 17. ledna 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Orelský ples 2020 - 17. ledna 2020

Pátek 17. ledna 2020 patřil na Orlovně v Telnici Orelskému plesu. Dámy i pány na parket svou hudbou zvala Kapela Karla Pešla. Naopak z parketu si hosté mohli vyrazit do nově zrekonstruovaného baru Restaurace Orlovna a nechat si namíchat drink či nalít sklenku vína. Restaurace se opět postarala o i plesové menu pro posilnění se před dalším tanečním kouskem. Nechyběl ani oblíbený fotokoutek a vyhledávaným místem byla také bohatá tombola – děkujeme všem dárcům.

Nesmíme zapomenout zmínit vynikající vystoupení tanečníků tanečního klubu Starlet Brno TK Orel Telnice. V první polovině akce nás potěšil i svým umem udivil mladičký pár – Linda Lososová a Tomáš Frkal – z kategorie juniorů. V druhé polovině večera jsme obdivovali walz, tango, slowfox a quickstep zkušenějšího páru – Natálie Zgodová a Filip Wozar – špička našeho tanečního klubu.

Děkujeme všem hostům za příjemný večer a setkání na tanečním parketu a těšíme se na setkávání na Orlovně na dalších kulturních i sportovních akcích v roce 2020.

Za Orla jednotu Telnice
Anna Hrazdírová

fotografie najdete na www.oreltelnice.cz


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 163

Doporučujeme