přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví Jaroslav Doležal - Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby: žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny, čištění terasových náhrobků, soklů a obrub, leštění terasových obrub, opravy základů, zpevnění rozjetých obrub, sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba), kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny). Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 15.08.2020 od 14:30 - 15:00 hodin.       E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 28. srpna od 8:30 do 15:30 v ulici Augarty severní strana ulice od č.p. 488 po parkoviště u sokolovny.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Orelský ples 2020 - 17. ledna 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Orelský ples 2020 - 17. ledna 2020

Pátek 17. ledna 2020 patřil na Orlovně v Telnici Orelskému plesu. Dámy i pány na parket svou hudbou zvala Kapela Karla Pešla. Naopak z parketu si hosté mohli vyrazit do nově zrekonstruovaného baru Restaurace Orlovna a nechat si namíchat drink či nalít sklenku vína. Restaurace se opět postarala o i plesové menu pro posilnění se před dalším tanečním kouskem. Nechyběl ani oblíbený fotokoutek a vyhledávaným místem byla také bohatá tombola – děkujeme všem dárcům.

Nesmíme zapomenout zmínit vynikající vystoupení tanečníků tanečního klubu Starlet Brno TK Orel Telnice. V první polovině akce nás potěšil i svým umem udivil mladičký pár – Linda Lososová a Tomáš Frkal – z kategorie juniorů. V druhé polovině večera jsme obdivovali walz, tango, slowfox a quickstep zkušenějšího páru – Natálie Zgodová a Filip Wozar – špička našeho tanečního klubu.

Děkujeme všem hostům za příjemný večer a setkání na tanečním parketu a těšíme se na setkávání na Orlovně na dalších kulturních i sportovních akcích v roce 2020.

Za Orla jednotu Telnice
Anna Hrazdírová

fotografie najdete na www.oreltelnice.cz


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 393

Doporučujeme