přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30% opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že bude v úterý 25. února uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Domov pro seniory Sokolnice - Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Všeobecná sestra. Nástup dle dohody. Bližší informace na telefonním čísle 544 423 151  p. Kopečková nebo p. Mrkvicová nebo osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Program Kina Měnín - únor 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Program Kina Měnín - únor 2020

Program Kina Měnín na ÚNOR

Přes prsty

Komedie scénáristy a režiséra Petra Kolečka

Pátek 7. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 101 minuta.
 
Příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale nakonec stejně zamotá Jíra (Jiří Langmajer), svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí. ČR 2019.

Dan Přibáň: Velká cesta domů

VYPRODÁNO!!! - CESTOVÁNÍ

Pátek 14. února, 18.00. Vstupné 190 Kč.
 
Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Cestovatelská přednáška.

Hledá se Yetti

Animovaná dobrodružná komedie - DĚTSKÝ FILM

Pátek 21. února, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
 
Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek je lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu zažijí velké dobrodružství... USA 2019. České znění.

Joker

Joaquin Phoenix a Robert De Niro v americkém krimi thrilleru

Pátek 28. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 122 minuty.
 
Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět bude brzy znát pod jménem Joker. USA 2019. České titulky.

 NA BŘEZEN PŘIPRAVUJEME:

3. března Marek Slobodník – Afrika na pionieri (cestovatelská přednáška)

6. března Poslední aristokratka


Předprodej vstupenek: www.smsticket.cz
 
Vstupenky lze zakoupit také na pokladně kina.
Pokladna je otevřena v době promítání vždy hodinu před začátkem. 
Rezervace vstupenek na telefonním čísle a e-mailu již není možná.
 

Počet zobrazení: 90

Doporučujeme