přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Zájezd do zámku Jaroměřice nad Rokytnou a okolí - 27. června 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Zájezd do zámku Jaroměřice nad Rokytnou a okolí - 27. června 2020

V den státního svátku v pátek

27. ČERVNA 2020

vás srdečně zveme na

ZÁJEZD DO ZÁMKU JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU A OKOLÍ

Na programu bude návštěva barokního klenotu mezi moravskými zámky - Jaroměřic nad Rokytnou včetně nádherné zámecké zahrady. Navštívíme také moderní kozí farmu v Ratibořicích (s možností ochutnání a nákupu kozích bio-výrobků) a spoustu dalších zajímavostí (např. moderní uměleckou křížovou cestu) v blízkém okolí. Cena zájezdu i čas odjezdu autobusu pana Aloise Hrdličky budou upřesněny.

Bližší informace a rezervace u paní Anny Nečasové na telefonním čísle: 608 917 528, případně na emailu: annamarie224@seznam.cz .

 

Počet zobrazení: 788

Doporučujeme