přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Mladší žáci vyhráli CHOCO CUP 2020 v Kuřimi - 11. ledna 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Mladší žáci vyhráli CHOCO CUP 2020 v Kuřimi - 11. ledna 2020

Choco Cup je mezinárodní turnaj pro mladší žáky pořádaný již s tradicí každoročně v Kuřimi.

Turnaj má osm účastníků, hraje každý s každým ve dvou skupinách A a B. Naši kluci byli zařazeni do skupiny A a postupně se utkali s týmy: Tatran Bohunice - výhra 16 : 8, MŠK Kysucké Nové Město - výhra 17 : 8 a TJ Sokol Centrum Haná - prohra 10 : 12. Za dvě výhry jednu prohru jsme postoupili ze základní skupiny z druhého místa a čekalo nás semifinále s vítězem skupiny B, což byl Tatran Litovel. V nervy drásajícím boji kluci semifinále vyhráli 14 : 12 a tím pádem jsme si zajistili postup do finále. Tam nás čekal opět tým TJ Sokol Centrum Haná, náš zatím jediný přemožitel. Nicméně ve finále už kluci nezaváhali a s přehledem vyhráli 14 : 7, a tak vyhráli celý turnaj.

Moc jim s trenérem děkujeme za výkon, který předvedli, že bojovali až do konce tohoto dlouhého dne.

Sestava:

Štelcl Matyáš, Domša Ondřej, Jahoda Roman, Přerovský Denis, Habiger Patrik, Príhoda Nikolas, Habiher Matěj, Hrubša Tobiáš, Honzák Radek, Sklenář Daniel, Dolina Adam, Bureš Ondřej, Česal Jindřich, Príhoda Adam, Dvořák Ladislav.

Pavla Michellerová, oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 196

Doporučujeme