přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici byl letos opět rekordní >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici byl letos opět rekordní

V sobotu 11. ledna 2020 vyrazili do telnických ulic koledníci Tříkrálové sbírky, kterou pořádá Charita ČR a v Telnici ji spoluorganizuje jednota Orla Telnice. Letos poprvé bylo použito 6 kasiček. Více informací o Tříkrálové sbírce na www.trikralovasbirka.cz

Přinášíme vám výsledky letošní sbírky v naší obci:
68 051 korun
(což je o 5 881 korun více než v roce 2019)

Děkujeme všem za štědrost, jednotě Orla Telnice za spoluorganizaci sbírky a všem zúčastněným koledníkům za ochotu a vytrvalost.

 

Počet zobrazení: 331

Doporučujeme