přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

ZŠ a MŠ Telnice hledá kuchaře/kuchařku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchaře nebo kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Informace u vedoucí školní jídelny paní Miroslavy Pokorné tel.: 544 255 082, nebo v ředitelně základní školy tel.: 544 224 360, 602 500 749.     ZŠ a MŠ Telnice hledá učitelku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).      Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici byl letos opět rekordní >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici byl letos opět rekordní

V sobotu 11. ledna 2020 vyrazili do telnických ulic koledníci Tříkrálové sbírky, kterou pořádá Charita ČR a v Telnici ji spoluorganizuje jednota Orla Telnice. Letos poprvé bylo použito 6 kasiček. Více informací o Tříkrálové sbírce na www.trikralovasbirka.cz

Přinášíme vám výsledky letošní sbírky v naší obci:
68 051 korun
(což je o 5 881 korun více než v roce 2019)

Děkujeme všem za štědrost, jednotě Orla Telnice za spoluorganizaci sbírky a všem zúčastněným koledníkům za ochotu a vytrvalost.

 

Počet zobrazení: 167

Doporučujeme