přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

ZŠ a MŠ Telnice hledá kuchaře/kuchařku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchaře nebo kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Informace u vedoucí školní jídelny paní Miroslavy Pokorné tel.: 544 255 082, nebo v ředitelně základní školy tel.: 544 224 360, 602 500 749.     ZŠ a MŠ Telnice hledá učitelku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).      Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Halové mistrovství Telnice Open 2019 v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Halové mistrovství Telnice Open 2019 v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2019

Předposlední den v roce 2019 patří už tradičně setkání telnických milovníků tenisu, tentokrát se jich sešlo téměř tři desítky, přičemž poskládali 14 soutěžních párů pro čtyřhru. Halové mistrovství Telnice Open 2019 tak poznalo zatím největší tenisové klání posledních let. Prakticky celý den spolu ve sportovní hale soupeřily dobře naladěné dvojice mladých nadějí i zkušených internacionálů. Pohodová atmosféra však převládla nad soutěživostí. K vidění byly skvělé momenty i překvapivá řešení některých herních situací, pochvalu zaslouží všichni, kdo si přišli vyběhat vánočních cukroví a chlebíčky.

Po třech zápasech v základní skupině se čtyři nejlepší páry nominovaly do pla-off, ve kterém se utkaly tenisté s aktuálně (u některých i dlouhodobě) nejlepší formou. Finálový zápas pak nabídl skutečně špičkovou kvalitu, halovými mistry Telnice se stali favorité, dvojice Zdeněk Kubíček a Karel Holčapek, kteří ve finále udolali pár Ivo Langer a František Křivka. Bronzovou příčku obsadili bratři Bohdan a Michal Uhrovi, kteří v zápase o třetí místo přehráli pár Ladislav Hebký a Tomáš Václavek.

Cenu útěchy si letos odnesli bratři František a Václav Kroutilovi, kteří ve svých zápasech srdnatě čelili významně starší konkurenci a svou kůži rozhodně „neprodali zadarmo“. Bavičem turnaje byl vyhlášen Michal Kašpar, kterému všichni také poděkovali za vynikající gulášovou polévku, kterou pro účastníky i fanoušky turnaje připravil.

Děkujeme všem hráčům i fandům za přátelské sportovní prostředí, které si sami 30. prosince 2019 připravili, díky také našemu kuchaři-baviči, který nezištně všechny svým kulinářským uměním potěšil. Moc díky také všem mladým i starším podavačům míčků, fotografovi Jiřímu Roznosovi a restauraci U Seňora za jejich celodenní službu...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 108

Doporučujeme